Masáže, prodlužování vlasů, kosmetika, permanentní make-up, pedikúra, nehty

Další služby u nás, kde Vás budeme rozmazlovat....

Masáže

Renáta Pustinová - tel.: 606086243

Masáže nabízíme sportovní i relaxační. Novinkou u nás jsou reflexní masáže chodidel a masáž lávovými kameny. Nejlepší čas na masáž je po wellness, když je tělo vyhřáté. Renáta je opravdový odborník.

Prodlužování vlasů

a vlasová trichologie

Eva Kolářová - tel.: 725907217

Prodlužování a zahušťování vlasů pravými vlasy (keratin, micro-ring, nano-ring, pásky aj.), trichologické poradenství při potížích s pokožkou vlasů a jejich padáním, očišťující procedura vlasů a pokožky. Ošetřujeme seboroickou dermatitidu včetně dětí, různé druhy alopecie, potíže s lupy a s padáním vlasů.

Kosmetika

Martina Kolářová - tel.: 608974691

Kosmetička paní Martina je také zkušenou řasovou stylistkou a lektorkou. Objednat se můžete na kosmetické ošetření, barvení řas a obočí, depilaci či aplikaci umělých řas.

Permanentní make-up

Mgr. Veronika Kupková  - tel.: 776018281

Veronika pracuje v Olomouci a v Lošticích. Je certifikovaný artista Phi Academy. Můžete se těšit na precizní permanentní make-up, microblading, pudrové obočí, rty a oční linky.


Pedikúra

Renáta Pustinová - tel.: 606086243.

Novinkou v nabídce služeb je suchá i mokrá pedikúra - úžasná péče o Vaše nohy.

Nehtová modeláž, manikúra

Kateřina Hél - tel.: 604538202

Kateřina je zkušenou manikérkou a nehtovou designérkou s letitou praxí. Neváhejte se u ní rozmazlovat, zhotoví Vám krásné nehty včetně náročného zdobení. Ručně malované motivy, klasické i extrémní tvary. Materiál značky Aglia Česko, Ruscona. 

Kadeřnictví

Nelia Yavir

Kadeřnické služby, pánské, dámské a dětské střihy, barvení, melírování vlasů, společenské a svatební účesy, prodlužování vlasů kanekalonem, boxerské copy, afro copánky. Pracovní doba vždy 1-2 týdny v měsíci. Nutno se objednat předem na tel.: 721934484 (WhatsApp, Viber) nebo 739355337 (sms a volání).


V těchto provozovnách můžete zakoupit i dárkové poukazy na služby. Kontaktujte prosím přímo výše uvedené pracovnice nebo vyplňte formulář níže a poukaz Vám zašleme po platbě převodem na email.