Apartmány EMPORIO - ceník

Apartmány

plně vybavené klimatizované apartmány s kuchyňkou a kávovarem Dolce Gusto, koupelnou, pračkou,  manželskou postelí s možnosti přistýlky.

Ceny platné od 1.6.2022

1 osoba/1 noc


1500 Kč

2 osoby/1 noc


1900 Kč

3 osoby/1 noc


2300 Kč

4 osoby/1 noc

2700 Kč

Ceny včetně DPH. Na místě zaplatíte městský ubytovací poplatek 10 Kč/osoba a noc.
Na vyžádání Vám připravíme přistýlku či postýlku pro dítě. K dispozici také dětská sedačka ke stolu, dětské lehátko, nočník, stupátko do koupelny (žádejte u recepční). Děti do 6. let mají pobyt zdarma.

Naše nové, moderně vybavené apartmány se nacházejí v Lošticích, v blízkosti centra. Nabízíme možnost využití krásného privátního wellness, nutno předem rezervovat čas.
Apartmány jsou prostorné, klimatizované, plně vybaveny nádobím, kávovarem Dolce Gusto, rychlovarnou konvicí, lednicí, myčkou a pračkou. Dbáme na čistotu a hygienu.

Nabízí se zde celá řada výletů po okolí, zámek Úsov, hrad Bouzov, mladečské a javoříčské jeskyně, Muzeum Adolfa Kašpara, Muzeum gramofonů a také velmi navštěvované Muzeum Olomouckých tvarůžků s prodejnou.
V Lošticích a jejich okolí je celá řada cyklostezek, a ke koupání je zde veřejné koupaliště, v Moravičanech a v Mohelnici jezera, v Mohelnici krytý bazén. Také celá řada vodních sportů, např. rafting, sjezd řeky Moravy.

Vítáme rodiny s dětmi, cyklisty, skupinky přátel i obchodní cestující. V přízemí je možnost uzamknout kola či kočárky do bezpečí. Soukromé parkoviště s bránou, která se na noc uzavírá, včetně kamerového systému. Možnost příjemného venkovního posezení s opékáním.

Na objednávku snídaně až "do postele" za příplatek 200 Kč/osoba.
Wi-fi zdarma v celém objektu. V přízemí penzionu můžete využít služeb kadeřnice, kosmetičky, pedikúry a masérek.
Apartmány se nacházejí v 1. a 2. patře bez výtahu.

Poptávka ubytování

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět. Pokud nechcete čekat, zavolejte nám na tel.: +420 606 333 214 nebo 725 907 217